KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848113

nr 1284 8113

Gunnar Asplund, Slottet, signerad. Olja på duk, 35x67 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:59:23

24/10 20:34:05 1      700 kr
26/10 21:57:53 2      Vinnande bud